Katowice Piknik SUP Puchar Polski Long

WYNIKI PUCHAR POLSKI
STAND UP PADDLE (SUP)

Poniżej prezentujemy przed Państwem wyniki Pucharu Polski SUP 2021 Katowice, który odbył się w dniach 1-2.05.2021r.

Kategoria Long Distance:

Kobiety:

  1. Monika Bronicka – czas 1:15:40
  2. Małgorzata Cieplińska – 1:16:15
  3. Alicja Wieczorek – 1:31:32
  4. Mariola Głąb – DQS

Mężczyźni:

  1. Filip Korczycki – czas 1:07:13
  2. Piotr Kuleta – 1:07:22
  3. Dawid Kuleta – 1:08:45
  4. Adam Szed – 1:11:25
  5. Andrzej Siewierski – 1:13:00
  6. Michał Scheuer – 1:13:09
  7. Mikołaj Majdan – 1:17:57
  8. Piotr Wyszyński – 1:20:33
  9. Krzysztof Falkiewicz – 1:22:22
  10. Wojciech Ciesielkiewicz – 1:23:03
  11. Tomasz Rogalski – 1:24:45
  12. Bartłomiej Iwaniak – 1:28:57
  13. Michał Bujak – 1:31:34
  14. Lech Dębski – 1:32:28
  15. Igor Kiereś – 1:34:49
  16. Daniel Wierzbicki – 1:36:04
  17. Michał Szczepanik – 1:37:47
  18. Marek Kulczycki – 1:38:59
  19. Hubert Kozła – 1:44:42
  20. Robert Frączek – 1:44:45
  21. Davis Olek – DS

Kategoria Sprint dzieci 2009:

Dziewczynki:

  1. Emilia Daszewska – 1:49:58
  2. Zuzanna Buczkowska – 1:50:01
  3. Hanna Rowińska – 1:58:82
  4. Maja Bratek – 2:53:77

Chłopcy:

  1. Marek Kulczycki – 1:37:86
  2. Tobiasz Otlik – 1:38:02
  3. Konrad Kulczycki – 1:38:15
  4. Mikołaj Miczek – 1:42:58
  5. Miłosz Sytnik – 1:49:51
  6. Aleks Gorlich – 2:27:61

Kategoria Sprint dzieci 2004-2008:

Dziewczyny:

  1. Marta Apanasewicz – 1:18:74
  2. Hanna Dziedzic Kamińska – 1:31:92

Chłopcy:

  1. Mikołaj Matuszewski – 1:31:20
  2. Szymon Małecki – 1:35:63

Kategoria Sprint seniorzy:

Kobiety:

  1. Małgorzata Cieplińska – 1:14:56
  2. Alicja Wieczorek – 1:25:13
  3. Aleksandra Dembiniok – 1:29:52
  4. Jowita Bratek – 1:37:87
  5. Barbara Perek – 1:51:70
  6. Yuliia Hula – 2:34:33

Mężczyźni:

  1. Dawid Kuleta – 59:86
  2. Piotr Kuleta – 1:01:67
  3. Adam Szed – 1:03:34
  4. Mikołaj Majdan – 1:06:83
  5. Michał Scheuer – 1:12:27
  6. Davis Olek – 1:36:23

Kategoria Technical race dzieci:

Dziewczynki:

  1. Emilia Daszewska – 6:55
  2. Zuzanna Buczkowska – 8:41
  3. Hanna Rowińska – 9:33

Chłopcy:

  1. Marek Kulczycki – 6:25
  2. Konrad Kulczycki – 6:54
  3. Tobiasz Otlik – 7:04
  4. Mikołaj Miczek – 8:07
  5. Miłosz Sytnik – 8:27
  6. Wojciech Zawisła – 11:51
  7. Aleks Gorlich – 12:00

Kategoria Technical Race dzieci 2004-2008:

Dziewczynki:

  1. Marta Apanasewicz – 5:23
  2. Zuzanna Tylingo – 5:57
  3. Hanna Dziedzic Kamińska – 7:43

Chłopcy:

  1. Mikołaj Matuszewski – 6:13
  2. Szymon Małecki – 6:49

Kategoria Technical open:

Kobiety:

  1. Małgorzata Ciepińska – 10:01
  2. Alicja Wieczorek – 11:57

Mężczyźni:

  1. Filip Korczycki – 17:14
  2. Piotr Kuleta – 17:32
  3. Dawid Kuleta – 17:45
  4. Mikołaj Majdan – 17:59
  5. Piotr Wyszyński – 19:57
  6. Michał Scheuer – 21:01
  7. Przemysław Wieczorek – 22:02
  8. Bartłomiej Iwaniak – 22:09
  9. Marc Nava – 22:36
  10. Wojciech Ciesielkiewicz – 23:22
  11. Daniel Wierzbicki – 23:33
  12. Davis Olek – 23:57
  13. Michał Szczepanik – 25:05
  14. Lech Dębski – 26:13

Data

01 maj 2021 - 02 maj 2021
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

35 PLN dla zawodników z licencją PZKAJ lub ZWSUP/ 100 PLN dla niezrzeszonych