WAWA Race

WAWA RACE Polish SUP CUP

 

Poniżej prezentujemy przed Państwem wyniki Pucharu Polski SUP 2021 WAWA RACE, który odbył się dnia 5.06.2021r.

Kategoria Juniorki Short Race finał:

  1. Marta Apanasewicz,
  2. Zuzanna Tylingo,
  3. Kaja Niewiadomska,
  4. Hanna Kamińska Dziedzicka.

Kategoria Public Short Race finał:

  1. Bartłomiej Iwaniak,
  2. Łukasz Banaszek,
  3. Oleksii Kotiuk,
  4.  Wojciech Nowak,
  5. Michał Piątkowski,
  6. Mirosław Nowak.

Kategoria Dzieci (dziewczynki) Short Race finał:

  1. Emilia Daszewska,
  2. Lena Nowak,
  3. Zuzanna Buczkowska,
  4. Natalia Wramba,
  5. Hanna Rowińska,
  6. Jagoda Kuleta.

Kategoria Dzieci (chłopcy) Short Race finał:

  1. Marek Kulczycki,
  2. Tobiasz Otlik,
  3. Mikołaj Miczek,
  4. Antoni Jakubczyk,
  5.  Alex Gorlich.

Kategoria Juniorzy (chłopcy) Short Race finał:

  1. Damodara Mokhniuk,
  2. Piotr Gólski,
  3. Igor Kiereś,
  4. Stanisław Tadla,
  5. Mikołaj Miśtura,
  6. Mikołaj Matuszewski,
  7. Maciej Suprun,
  8.  Rafał Korzonek,
  9. Piotr Krzyżanowski.

Kategoria Młodzicy Short Race finał:

  1. Szymon Miłecki,
  2. Wojciech Świderski,
  3. Jakub Szeroki.

Kategoria Seniorki Short Race finał:

  1. Małgorzata Cieplińska,
  2. Oksana Avramenko,
  3. Marta Kulbicka,
  4. Alicja Wieczorek,
  5. Dominika Apanasewicz,
  6. Joanna Brusik,
  7. Anna Wrotny,
  8. Sara Grandys,
  9. Hanna Ryzhenko,
  10. Olga Kaczmarczyk.

Kategoria Seniorzy Short Race finał:

  1. Oleksii Sidenko,
  2. Damodara Mokhniuk,
  3. Artem Akramenko,
  4.  Paweł Traczewski,
  5. Piotr Kuleta,
  6. Adam Szed,
  7. Lech Dębski,
  8. Przemysław Wieczorek,
  9. Daniel Uryga.

Kategoria Public Race Man Technical Race finał:

  1. Łukasz Banaszek – 15:23:23,
  2. Bartłomiej Iwaniak – 15:33:12,
  3. Oleksii Kotiuk – 16:20:62,
  4. Wojciech Nowak – 17:56:72,
  5. Michał Piątkowski – 18:10:39,
  6. Jarosław Wojtkiewicz – 18:17:94,
  7. Filip Batorowicz – 19:47:55.

Kategoria Seniorzy Technical Race finał:

  1. Oleksii Sidenko – 11:23:71,
  2. Damodara Mokhniuk – 11:56:52,
  3. Piotr Kuleta – 12:24:77,
  4. Mikołaj Majdan – 12:31:59,
  5. Artem Avramenko – 12:40:28,
  6. Dawid Kuleta – 13:07:48,
  7. Adam Szed – 13:52:37,
  8. Michał Scheuer – 14:11:46,
  9. Łukasz Chochorowski – 14:34:71,
  10. Łukasz Mazurek – 14:57:18,
  11. Paweł Traczewski – 15:01:78,
  12. Przemysław Wieczorek – 15:21:79,
  13. Wojciech Ciesielkiewicz – 15:29:08,
  14. Lech Dębski – 15:40:82,
  15. Krzysztof Falkiewicz – 15:48:09,
  16. Wojtek Rewaj – 15:54:07,
  17. Davis Olek – 16:10:04,
  18. Daniel Uryga – 16:33:12,
  19. Bartłomiej Iwaniak – 16:36:03,
  20. Tomasz Rogalski – 16:50:04,
  21. Paweł Działo – 17:26:18,
  22. Cyprian Narewski – 17:31:34.

Kategoria Woman Open Technical Race finał:

  1. Monika Bronicka – 14:03:36,
  2. Małgorzata Cieplińska – 14:32:43,
  3. Alicja Wieczorek – 16:05:99,
  4. Oksana Avramenko – 16:08:42,
  5. Dominika Apanasewicz – 17:03:02,
  6. Marta Kulbicka – 17:15:25,
  7. Sara Grandys – 17:25:33,
  8. Joanna Brusik – 19:36:23,
  9. Anna Wrotny – 20:25:04,
  10. Hanna Ryzhenko – 21:13:45,

Kategoria Dzieci (chłopcy) Long Distance finał:

  1. Marek Kulczycki – 23:29:29,
  2. Tobiasz Otlik – 24:45:85,
  3. Mikołaj Miczek – 25:11:44,
  4. Alex Gorlich – 27:41:07,
  5. Antoni Jakubczyk – 28:53:99.

Kategoria Dzieci (dziewczynki) Long Distance finał:

  1. Emilia Daszewska – 19:01:31,
  2. Zuzanna Buczkowska – 19:17:17,
  3. Lena Nowak – 20:04:65,
  4. Natalia Wramba – 23:20:86,
  5. Jagoda Kuleta – 23:34:44 + 1 okrążenie.

Kategoria Juniorki + Młodziczki Long Distance finał:

  1. Marta Apanasewicz – 16:35:92,
  2. Zuzanna Tylingo – 18:07:25,
  3. Hanna Kamińska Dziedzicka – 18:54:97,
  4. Kaja Niewiadomska – 19:05:17

Kategoria Młodziki Long Distance finał:

  1. Szymon Miłecki – 19:46:75,
  2. Jakub Szeroki – 19:47:48,
  3. Damian Kasperuk – 20:17:67,
  4. Stanisław Świstak – 21:11:24,
  5. Wojciech Świderski – 21:14:98,
  6. Jakub Berdycki – 21:16:69.

Kategoria Juniorzy Long Distance finał:

  1. Damodara Mokhniuk – 13:55:05,
  2. Stanisław Tadla – 15:24:73,
  3. Igor Kiereś – 15:49:95,
  4. Piotr Gólski – 16:05:69,
  5. Mikołaj Miśtura – 16:46:28,
  6. Piotr Krzyżanowski – 18:28:89,
  7. Maciej Suprun – 18:55:81,
  8. Mikołaj Matuszewski – 19:25:88,
  9. Rafał Korzonek – 23:42:50.

 

Data

05 Cze 2021
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

50 PLN dla zawodników z licencją PZKAJ lub ZWSUP/ 100 PLN dla niezrzeszonych