członkowie Związku SUP

Jeżeli wszedłeś do tej karty to z pewnością zaciekawiły Cię informacje o członkach stowarzyszonych w Związku Sportowym Sup lub o możliwościach przystąpienia w do Związku. 

Już kilkanaście klubów zdecydowało się na stowarzyszenie w naszych szeregach mające na celu ustawiczny rozwój naszej ukochanej dyscypliny oraz możliwość decydowania w strategicznych dla Związku sprawach. Wciąż poszukujemy klubów sportowych, stowarzyszeń i innych jednostek prawnych, które wyrażają chęć zrobienia czegoś dobrego dla rozwoju tej jakże nowej, aczkolwiek świetnie prosperującej dyscypliny – SUP. Od swoich członków wymagamy przede wszystkim lojalności, koleżeństwa, przestrzegania zasad statutu dostępnego w zakładce dokumenty oraz wcześniejszego złożenia deklaracji członkowskiej wraz z terminowym opłacaniem symbolicznych bo wynoszących tylko 100 PLN w ujęciu rocznym składek. 

Jako Związek SUP wszystkim zrzeszonym członkom dajemy pełne wsparcie na razie jeszcze tylko merytoryczne, aczkolwiek w przyszłości pewnie również sprzętowe. Członkostwo w Związku SUP to również wymierne korzyści finansowe osiągane poprzez niższe koszty startów w zawodach organizowanych przez ZWSUP.  

Ciekawostki deski SUP

Chcesz zostać członkiem Związku Sportowego SUP?

Napisz do nas!